| Anyagszám: | 14027-j2374 |
| Gyártó azonosító: | 07367794 |
| Cikkszám: | 770k550as z r+l mp cs-m |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Méret: | 550 mm |
| Magasság: | 128,5 mm |
| Súly (kg): | 0,67057 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Dekorelem |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |