| Anyagszám: | 14027-j2452 |
| Gyártó azonosító: | 05231151 |
| Cikkszám: | 770f650as z r+l mp nr |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Nemes rozsda |
| Méret: | 650 mm |
| Magasság: | 241 mm |
| Súly (kg): | 1,412936 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Dekorelem |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |