| Anyagszám: | 14027-j2421 |
| Gyártó azonosító: | 05184773 |
| Cikkszám: | 770c650ai z r+l mp ingl |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Inox |
| Méret: | 650 mm |
| Magasság: | 177 mm |
| Súly (kg): | 1,031604 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Dekorelem |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |