| Anyagszám: | 14027-01314 |
| Gyártó azonosító: | 07408942 |
| Cikkszám: | 766h7500t movento mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 750 mm |
| Kiszerelés: | 4 gar/doboz |
| Súly (kg): | 4,459233 kg |
| Teherbírás: | 60 kg |
| Termék kategória: | Fiókcsúszók |
| Termék alkategória: | Movento |
| Típus: | Vezetősín |