| Anyagszám: | 14027-51994 |
| Gyártó azonosító: | 07396964 |
| Cikkszám: | 753.5501s k r+l mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 550 mm |
| Kiszerelés: | 6 gar/doboz |
| Súly (kg): | 3,081924 kg |
| Teherbírás: | 70 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Korpuszsín |