| Anyagszám: | 14027-01206 |
| Gyártó azonosító: | 05385115 |
| Cikkszám: | 750.5501t k r+l mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 550 mm |
| Kiszerelés: | 6 gar/doboz |
| Súly (kg): | 2,511856 kg |
| Teherbírás: | 40 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Legrabox |
| Típus: | Korpuszsín |