| Anyagszám: | G3020-52727 |
| Gyártó azonosító: | 635.59.706 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Matt |
| Szín: | Fehér |
| Szín megnevezése: | Matt fehér |
| Magasság: | 705 mm |
| Átmérő: | 60x60 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Négyzet |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |