| Anyagszám: | 45110-01040 |
| Gyártó azonosító: | 10006220830 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Szürke |
| Méret: | 414x280/330x71 mm |
| Magasság: | 280/331 mm |
| Mélység: | 72 mm |
| Szélesség: | 415 mm |
| Korpuszszélesség: | 280/331 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Belső tárló |
| Termékcsalád: | 701/45 |
| Típus: | Edénycsepegtető |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |