| Anyagszám: | 45220-01536 |
| Gyártó azonosító: | 10001920170 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | 670 |
| Színcsoport: | Fautánzat |
| Szín megnevezése: | Szürkésbarna |
| Méret (H x Sz x V): | 4200x900x38 mm |
| Mélység: | 900 mm |
| Vastagság: | 38 mm |
| Súly (kg): | 19,33 kg |
| Típus: | Asztallap |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |