| Anyagszám: | G3035-24654 |
| Gyártó azonosító: | 661.29.300 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Magasság: | 120 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb kiegészítő |
| Típus: | Görgő |
| Forma: | Hengeres |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |