| Anyagszám: | G3035-31291 |
| Gyártó azonosító: | 660.07.314 |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Fekete |
| Átmérő: | 40 mm |
| Súly (kg): | 0,17 kg |
| Teherbírás: | 35 kg |
| Típus: | Csapos |
| Rögzítés típusa: | Forgó menetes csapos |
| Futófelület típusa: | Kemény futófelület |
| Futófelület anyaga: | Műanyag |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |