| Anyagszám: | G3020-00030 |
| Gyártó azonosító: | 654.12.222 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Porszórt |
| Szín: | Alumínium |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Hosszúság: | 2159,5 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 705 mm |
| Termék kategória: | Asztalváz kiegészítő |
| Típus: | Asztalláb összekötő |
| Forma: | Hengeres |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |