| Anyagszám: | 45020-00340 |
| Gyártó azonosító: | 10001507650 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Alumínium |
| Szín megnevezése: | Alumínium |
| Magasság: | 700 mm |
| Átmérő: | 60x60 mm |
| Állíthatóság: | 10 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Téglalap |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |