| Anyagszám: | G3020-i5845 |
| Gyártó azonosító: | 638.29.305 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Porszórt |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Magasság: | 720 mm |
| Állíthatóság: | 10 mm |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | V alakú |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |