| Anyagszám: | G3020-39163 |
| Gyártó azonosító: | 638.29.000 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Szálcsiszolt |
| Szín: | Rozsdamentes |
| Szín megnevezése: | Rozsdamentes acél |
| Magasság: | 720 mm |
| Állíthatóság: | 10 mm |
| Teherbírás: | 150 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Téglalap |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |