| Anyagszám: | G3035-i6548 |
| Gyártó azonosító: | 635.64.226 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Krómozott |
| Szín: | Króm |
| Szín megnevezése: | Króm |
| Magasság: | 737 mm |
| Átmérő: | 50 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Hengeres |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |