| Anyagszám: | G3020-36134 |
| Gyártó azonosító: | 635.49.671 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Rozsdamentes |
| Szín megnevezése: | Rozsdamentes acél |
| Magasság: | 710 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 15 mm |
| Teherbírás: | 100 kg |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Kör |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |