| Anyagszám: | G3035-i8052 |
| Gyártó azonosító: | 635.24.074 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Lakkozott |
| Szín: | Rozsdamentes |
| Szín megnevezése: | Rozsdamentes acél |
| Magasság: | 710 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Hengeres |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |