| Anyagszám: | G3020-41693 |
| Gyártó azonosító: | 635.07.004 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Magasság: | 47 mm |
| Átmérő: | 80 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb kiegészítő |
| Típus: | Csúsztató |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |