| Anyagszám: | G3020-23281 |
| Gyártó azonosító: | 635.06.276 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Polírozott |
| Szín: | Króm |
| Szín megnevezése: | Krómozott acél |
| Magasság: | 710 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 25 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb |
| Forma: | Hengeres |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |