| Anyagszám: | G3020-28529 |
| Gyártó azonosító: | 635.06.051 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Rozsdamentes |
| Szín megnevezése: | Acél |
| Magasság: | 41 mm |
| Átmérő: | 60,5 mm |
| Állíthatóság: | 825 mm |
| Termék kategória: | Asztalláb kiegészítő |
| Típus: | Üveglemez adapter |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |