| Anyagszám: | G3020-i1441 |
| Gyártó azonosító: | 633.51.317 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Fekete |
| Szín megnevezése: | Grafitfekete |
| Magasság: | 720 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Állíthatóság: | 10 mm |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Termék kategória: | Asztalváz |
| Forma: | Négyzet |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |