| Anyagszám: | G3020-00040 |
| Gyártó azonosító: | 633.21.249 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Porszórt |
| Szín: | Alumínium |
| Szín megnevezése: | Fehér alumínium |
| Magasság: | 700 mm |
| Átmérő: | 40x40 mm |
| Állíthatóság: | 15 mm |
| Termék kategória: | Asztalváz |
| Típus: | 1800x800 mm-es asztallapokhoz |
| Forma: | Téglalap |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |