| Anyagszám: | G3020-00039 |
| Gyártó azonosító: | 633.21.204 |
| Anyag: | Acél |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Felület: | Porszórt |
| Szín: | Alumínium |
| Szín megnevezése: | Fehér alumínium |
| Magasság: | 690 mm |
| Átmérő: | 40x40 mm |
| Állíthatóság: | 15 mm |
| Termék kategória: | Asztalváz |
| Típus: | 1200x600 mm-es asztallapokhoz |
| Forma: | Négyzet |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |