| Anyagszám: | 14027-46042 |
| Gyártó azonosító: | 09139077 |
| Cikkszám: | 578.3501m k r+l mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 350 mm |
| Kiszerelés: | 10 gar/doboz |
| Súly (kg): | 1,182119 kg |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Tandembox antaro |
| Típus: | Korpuszsín |