| Anyagszám: | 45220-01519 |
| Gyártó azonosító: | 10012506870 |
| Mennyiségi egység: | Szl |
| Szín kód: | 5717 |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Barna |
| Szín megnevezése: | Barna glossy |
| Méret (H x Sz x V): | 4200x600x38 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Vastagság: | 38 mm |
| Súly (kg): | 14,33 kg |
| Típus: | Munkalap |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |