| Anyagszám: | 14027-j6985 |
| Gyártó azonosító: | 04655230 |
| Cikkszám: | 560h5500t tandem mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 550 mm |
| Súly (kg): | 2,762413 kg |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókcsúszók |
| Termék alkategória: | Tandem |
| Típus: | Vezetősín |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |