| Anyagszám: | 14027-00984 |
| Gyártó azonosító: | 06252652 |
| Cikkszám: | 560h5000b tandem mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 500 mm |
| Névleges hossz: | 500 mm |
| Kiszerelés: | 6 gar/doboz |
| Súly (kg): | 2,247847 kg |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókcsúszók |
| Termék alkategória: | Tandem |
| Típus: | Vezetősín |