| Anyagszám: | 14027-j6846 |
| Gyártó azonosító: | 07121802 |
| Cikkszám: | 560h2500t tandem mp zn |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Cink |
| Méret: | 250 mm |
| Súly (kg): | 1,189501 kg |
| Teherbírás: | 30 kg |
| Termék kategória: | Fiókcsúszók |
| Termék alkategória: | Tandem |
| Típus: | Vezetősín |
| Gyártó / Beszállító: | Blum hungária kft. |