| Anyagszám: | G3160-i8587 |
| Gyártó azonosító: | 429.99.726 |
| Anyag: | Műanyag |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Magasság: | 25 mm |
| Átmérő: | 60 mm |
| Termék kategória: | Kábelvezetők |
| Termék alkategória: | Kábelkivezető |
| Tulajdonság: | Beépítési mélység: 22 mm |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |