| Anyagszám: | G3115-i5011 |
| Gyártó azonosító: | 422.41.921 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Pár |
| Szín: | Acél |
| Méret: | 200 mm |
| Hosszúság: | 200 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Teherbírás: | 45 kg |
| Termék kategória: | Sínek |
| Termék alkategória: | Golyós fióksín |
| Termékcsalád: | Accuride 3832 |
| Típus: | Teljes kihúzású |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |