| Anyagszám: | G3115-i8999 |
| Gyártó azonosító: | 420.72.810 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Acél |
| Hosszúság: | 1000 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Teherbírás: | 129 kg |
| Termék kategória: | Sínek |
| Termék alkategória: | Golyós fióksín |
| Típus: | Teljes kihúzású |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |