| Anyagszám: | 14027-42759 |
| Gyártó azonosító: | 07927885 |
| Cikkszám: | 378m6502sa z r+l v1 r906 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Méret: | 650 mm |
| Magasság: | 83,6 mm |
| Súly (kg): | 2,14427 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Tandembox antaro |
| Típus: | Káva |