| Anyagszám: | 14027-00420 |
| Gyártó azonosító: | 07509053 |
| Cikkszám: | 320n5500c mx mp r901 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Méret: | 550 mm |
| Névleges hossz: | 550 mm |
| Magasság: | 54 mm |
| Kiszerelés: | 10 gar/doboz |
| Kávamagasság: | 54 mm |
| Súly (kg): | 1,384563 kg |
| Teherbírás: | 25 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Metabox |
| Típus: | Káva |