| Anyagszám: | 45160-00349 |
| Gyártó azonosító: | 10010400300 |
| Anyag: | Alumínium |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Alumínium |
| Hosszúság: | 80 mm |
| Magasság: | 25 mm |
| Szélesség: | 80 mm |
| Termék kategória: | Kábelvezetők |
| Termék alkategória: | Kábelkivezető |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |