| Anyagszám: | G3050-00566 |
| Gyártó azonosító: | 237.10.006 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Aluminium |
| Méret: | 1000x16x3 mm |
| Hosszúság: | 1000 mm |
| Szélesség: | 16 mm |
| Súly (kg): | 0.14000000000000001 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |