| Anyagszám: | G3050-27856 |
| Gyártó azonosító: | 235.88.970 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Aluminium |
| Méret: | 42,6x15,2 mm |
| Hosszúság: | 42,6 mm |
| Szélesség: | 15,2 mm |
| Súly (kg): | 0.01 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Symo |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |