| Anyagszám: | G3050-50347 |
| Gyártó azonosító: | 235.88.820 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 49 mm |
| Szélesség: | 29 mm |
| Átmérő: | 29 mm |
| Súly (kg): | 0.05 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Symo |
| Felhasználhatóság: | Lemezszekrényhez |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |