| Anyagszám: | G3050-38473 |
| Gyártó azonosító: | 233.47.001 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 47,5 mm |
| Szélesség: | 35 mm |
| Átmérő: | 35 mm |
| Súly (kg): | 0.14000000000000001 |
| Termék kategória: | Zárak / kulcsok |
| Termék alkategória: | Cam |
| Típus: | 233.47.001 |
| Zár azonosító: | Sg1 |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |