| Anyagszám: | G3050-28343 |
| Gyártó azonosító: | 229.84.603 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Hosszúság: | 51 mm |
| Szélesség: | 33 mm |
| Átmérő: | 33 mm |
| Súly (kg): | 0.1 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Termék alkategória: | Symo |
| Típus: | 229.84.603 |
| Tulajdonság: | Balos |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |