| Anyagszám: | G3050-00561 |
| Gyártó azonosító: | 226.07.254 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Nikkel |
| Méret: | 2500x6 mm |
| Hosszúság: | 2500 mm |
| Szélesség: | 8 mm |
| Súly (kg): | 0.48 |
| Termék kategória: | Egyéb kiegészítők |
| Típus: | 226.07.254., 2.5fm |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |