| Anyagszám: | A9060-00515 |
| Anyag: | Papír |
| Mennyiségi egység: | Fm |
| Hordozó felület: | Papír |
| Szemcse méret: | 180 |
| Méret: | 120 mm |
| Hosszúság: | 25000 mm |
| Szélesség: | 120 mm |
| Termékcsalád: | Siawood+ |
| Kivitel: | Tekercs |
| Típus: | Csiszolópapír |
| Felhasználhatóság: | Kézi |
| Gyártó / Beszállító: | Peza |