| Anyagszám: | 45125-00370 |
| Gyártó azonosító: | 10008820201 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Nikkel |
| Méret: | 100x147 mm |
| Magasság: | 147 mm |
| Szélesség: | 100 mm |
| Termékcsalád: | 1236zn4 |
| Kivitel: | 3 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |