| Anyagszám: | 45125-00890 |
| Gyártó azonosító: | 10008806100 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Szürke |
| Méret: | 68x75 mm |
| Magasság: | 75 mm |
| Szélesség: | 68 mm |
| Termékcsalád: | 1097zn8 |
| Kivitel: | 2 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |