| Anyagszám: | 45125-01050 |
| Gyártó azonosító: | 10008805600 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Króm |
| Méret: | 68x75 mm |
| Hosszúság: | 75 mm |
| Magasság: | 68 mm |
| Szélesség: | 46 mm |
| Termékcsalád: | 1097zn1 |
| Kivitel: | 2 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |