| Anyagszám: | G3125-j5292 |
| Gyártó azonosító: | 102.04.242 |
| Anyag: | Cink |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Arany |
| Méret: | 19x113x141 mm |
| Magasság: | 141 mm |
| Szélesség: | 19 mm |
| Furattávolság: | 20 mm |
| Kivitel: | 2 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |