| Anyagszám: | G3125-j6486 |
| Gyártó azonosító: | 102.04.231 |
| Anyag: | Cink |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Fekete |
| Méret: | 20x56x60 mm |
| Magasság: | 60 mm |
| Szélesség: | 20 mm |
| Furattávolság: | 20 mm |
| Kivitel: | 1 akasztós |
| Típus: | Fogas |
| Rögzítés típusa: | Csavaros |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |