| Anyagszám: | 45115-51192 |
| Gyártó azonosító: | 10006610303 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Acél |
| Méret: | 400 mm |
| Hosszúság: | 400 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Teherbírás: | 12 kg |
| Termék kategória: | Sínek |
| Termék alkategória: | Golyós fióksín |
| Termékcsalád: | 04258 |
| Típus: | Teljes kihúzású |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |