| Anyagszám: | Blu-lp600kw |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín megnevezése: | Fehér |
| Névleges hossz: | 600 mm |
| Magasság: | 128,5 mm |
| Kávamagasság besorolás: | K |
| Kávamagasság: | 129 mm |
| Teherbírás: | 40 kg |
| Termék kategória: | Fiókrendszerek |
| Termék alkategória: | Szettek |
| Termékcsalád: | Legrabox pure |
| Kivitel: | Blumotion |
| Típus: | Fiók |
| Korlátok száma szettenként: | - |
| Gyártó / Beszállító: | Blum |