| Anyagszám: | 14027-02804 |
| Gyártó azonosító: | 08122008 |
| Cikkszám: | Zc7s450rh2 amb-ra v1 e02g |
| Anyag: | Fadekor/acél |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín megnevezése: | Nebraska tölgy, orionszürke |
| Méret: | 450 mm |
| Szélesség: | 200mm |
| Súly (kg): | 1,082 kg |
| Termék kategória: | Fiók rendszerezők |
| Termék alkategória: | Legrabox/merivobox |
| Típus: | Amiba-line |